Referencje & Opinie Klientów

tłumaczenia zwykłe
Tłumaczenia, copywriting, referencje LinguAim
Tłumaczenia, copywriting, referencje
бюро переводов польский язык
tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne
copywriting
referencje copywriting

BIURO TŁUMACZEŃ LUCK 24H

BT Luck 24h powstało z myślą o kompleksowym wsparciu lingwistycznym dla firm i osób prywatnych. Tworzymy zespół profesjonalnych tłumaczy, copywriterów, native speakerów z wieloletnim, potwierdzonym referencjami doświadczeniem branżowym. Nasze usługi świadczymy z gwarancją wysokiej jakości, w konkurencyjnych cenach oraz zawsze na czas! Dzięki BT Luck 24h nie muszą Państwo przeszukiwać przestworza Internetu w celu znalezienia dobrego tłumaczenia w przystępnej cenie, wyjątkowego copywritingu lub innych usług lingwistycznych – to wszystko już jest dostępne w naszym Biurze Tłumaczeń. Na potwierdzenie naszych kompetencji zamieszczamy otrzymane referencje i zapraszany do współpracy.

Zapraszamy Klientów Biura Tłumaczeń Luck 24h do opiniowania współpracy oraz oceny jakości świadczonych usług lingwistycznych naszego BT Luck 24h:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (64 głosów, średnia: 4,94 z 5,00)
Loading...

 

Dodaj komentarz

13 komentarzy do "Referencje & Opinie Klientów"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Vetus
Gość
Vetus
2 lat 5 miesięcy temu

Współpracujemy z BT Luck 24h od roku 2015 w zakresie tłumaczeń pisemnych zwykłych i specjalistycznych (tłumaczenie stron internetowych, opisy, regulaminy, polityki prywatności oraz cookies) oraz technicznych (opisy urządzeń, instrukcje itd).
Usługi tłumaczeniowe są świadczone rzetelnie i zawsze na czas, a zlecenia są realizowane z zachowaniem należytej staranności i odpowiednio do wymagań lingwistycznych.
Polecamy Biuro Tłumaczeń Luck 24h jako godnego uwagi i współpracy partnera i informujemy, że w dalszym ciągu zamierzamy korzystać usług lingwistycznych Luck 24h.

Рудь Ю.В.
Gość
Рудь Ю.В.
10 miesięcy 12 dni temu

Выражаю благодарность группе Luck 24h за письменный перевод на польский язык руководства пользователя технологической линии в рамках проекта „BAKS PL”. Перевод был выполнен корректно и в оговоренный срок. Переводчики максимально сохранили структуру документации, что значительно облегчило последующую работу над ней.
Желаю успехов и надеюсь на наше долгое и плодотворное сотрудничество!
Директор ООО Софтех
Рудь Ю.В.

Anna
Gość
Anna
8 miesięcy 22 dni temu

Dołączam do grona osób chwalących biuro tłumaczeń luck24h.
Tłumaczenie 70 stronicowego tekstu historycznego wykonane było w tydzień, bezbłędnie, starannie i rzetelnie oraz przesyłane w kawałkach. Czułam się pewna, przy takiej formie współpracy. Na pozytywną opinię zasługuje również kontakt z Panem Dymitrem S. oraz przystępna cena usługi. Polecam!

Stowarzyszenie Parafiada
Gość
Stowarzyszenie Parafiada
2 lat 7 miesięcy temu

Korzystaliśmy z tłumaczeń pisemnych – dokumentacji projektowej, konkursów wiedzy i etc w tym również ustnych – tłumaczenie spotkań integracyjnych, zajęć i warsztatów edukacyjnych i etc).
Polecamy!!!
Prezes Zarządu

L2 language C.
Gość
L2 language C.
2 lat 4 miesięcy temu

Współpraca z Biurem Luck 24h odbywa się w zakresie tłumaczeń z języka rosyjskiego na polski i odwrotnie od 2013 roku. Tłumaczenia były wykonywane z zakresu korespondencji biznesowej, tekstów użytkowych, a także o tematyce technicznej i marketingowej.
Luck 24h zawsze terminowo wywiązuje się z każdego powierzonego zlecenia. Bardzo cenimy sobie współpracę z Luck 24h i zamierzamy nadal korzystać z usług tłumaczeniowych BT.

Klient
Gość
Klient
2 lat 24 dni temu

Szybka odpowiedź i wykonanie. Bez zastrzeżeń. Super, polecam.

Edyta S. Telekom
Gość
Edyta S. Telekom
1 rok 9 miesięcy temu

Zdecydowanie polecam współpracę z Luck24h. Obsługa cechuje się wyjątkowym profesjonalizmem zarówno w aspekcie kontaktu z klientem jak i poziomem wykonywanych zleceń. Ceny są atrakcyjne a terminy godne pochwały.

Grafixbis
Gość
Grafixbis
1 rok 6 miesięcy temu

Nasza drukarnia korzystała z usług Luck24h zarówno w zakresie tłumaczeń jak i copywritingu do strony internetowej, emailingów, kampaniach Adwordsowych oraz ofertach poligraficznych. Wszystko wykonane należycie i dopasowane do odbiorcy.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i rekomendujemy usługi biura.

Agencja Intercom
Gość
Agencja Intercom
1 rok 4 miesięcy temu

Dziękuję serdecznie za szybką i fachową pomoc. Bardzo dobry kontakt i rzetelnie wykonane tłumaczenie, profesjonalne podejście do klienta. Polecam

Tomasz Zawadzki
Gość
Tomasz Zawadzki
1 rok 2 miesięcy temu

Bez zastrzeżeń, szybka i profesjonalna realizacja. Polecam

Emilia S.
Gość
Emilia S.
11 miesięcy 15 dni temu

Zdecydowanie polecam współpracę z Biurem Luck24h. Poza wysokiej jakości tłumaczeniem tekstu naukowego także bardzo dobry kontakt, jasne zasady, rzetelność, uprzejmość… Gorąco polecam!

Łukasz
Gość
Łukasz
10 miesięcy 29 dni temu

Wszystko ok polecam.

Ewelina
Gość
Ewelina
5 miesięcy 10 dni temu

Poziom Państwa usług jest na najwyższym poziomie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za terminowe i profesjonalne tłumaczenie. Pozdrawiam.

wpDiscuz