Referencje & Opinie Klientów

tłumaczenia zwykłe
Tłumaczenia, copywriting, referencje LinguAim
Tłumaczenia, copywriting, referencje
бюро переводов польский язык
tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne
copywriting
referencje copywriting

BIURO TŁUMACZEŃ LUCK 24H

BT Luck 24h powstało z myślą o kompleksowym wsparciu lingwistycznym dla firm i osób prywatnych. Tworzymy zespół profesjonalnych tłumaczy, copywriterów, native speakerów z wieloletnim, potwierdzonym referencjami doświadczeniem branżowym. Nasze usługi świadczymy z gwarancją wysokiej jakości, w konkurencyjnych cenach oraz zawsze na czas! Dzięki BT Luck 24h nie muszą Państwo przeszukiwać przestworza Internetu w celu znalezienia dobrego tłumaczenia w przystępnej cenie, wyjątkowego copywritingu lub innych usług lingwistycznych – to wszystko już jest dostępne w naszym Biurze Tłumaczeń. Na potwierdzenie naszych kompetencji zamieszczamy otrzymane referencje i zapraszany do współpracy.

Zapraszamy Klientów Biura Tłumaczeń Luck 24h do opiniowania współpracy oraz oceny jakości świadczonych usług lingwistycznych naszego BT Luck 24h:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (65 głosów, średnia: 4,88 z 5,00)
Loading...

 

Dodaj komentarz

14 komentarzy do "Referencje & Opinie Klientów"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Vetus
Gość
Vetus
3 lat 9 miesięcy temu

Współpracujemy z BT Luck 24h od roku 2015 w zakresie tłumaczeń pisemnych zwykłych i specjalistycznych (tłumaczenie stron internetowych, opisy, regulaminy, polityki prywatności oraz cookies) oraz technicznych (opisy urządzeń, instrukcje itd).
Usługi tłumaczeniowe są świadczone rzetelnie i zawsze na czas, a zlecenia są realizowane z zachowaniem należytej staranności i odpowiednio do wymagań lingwistycznych.
Polecamy Biuro Tłumaczeń Luck 24h jako godnego uwagi i współpracy partnera i informujemy, że w dalszym ciągu zamierzamy korzystać usług lingwistycznych Luck 24h.

Рудь Ю.В.
Gość
Рудь Ю.В.
2 lat 2 miesięcy temu

Выражаю благодарность группе Luck 24h за письменный перевод на польский язык руководства пользователя технологической линии в рамках проекта “BAKS PL”. Перевод был выполнен корректно и в оговоренный срок. Переводчики максимально сохранили структуру документации, что значительно облегчило последующую работу над ней.
Желаю успехов и надеюсь на наше долгое и плодотворное сотрудничество!
Директор ООО Софтех
Рудь Ю.В.

Anna
Gość
Anna
2 lat 18 dni temu

Dołączam do grona osób chwalących biuro tłumaczeń luck24h.
Tłumaczenie 70 stronicowego tekstu historycznego wykonane było w tydzień, bezbłędnie, starannie i rzetelnie oraz przesyłane w kawałkach. Czułam się pewna, przy takiej formie współpracy. Na pozytywną opinię zasługuje również kontakt z Panem Dymitrem S. oraz przystępna cena usługi. Polecam!

Stowarzyszenie Parafiada
Gość
Stowarzyszenie Parafiada
3 lat 10 miesięcy temu

Korzystaliśmy z tłumaczeń pisemnych – dokumentacji projektowej, konkursów wiedzy i etc w tym również ustnych – tłumaczenie spotkań integracyjnych, zajęć i warsztatów edukacyjnych i etc).
Polecamy!!!
Prezes Zarządu

L2 language C.
Gość
L2 language C.
3 lat 8 miesięcy temu

Współpraca z Biurem Luck 24h odbywa się w zakresie tłumaczeń z języka rosyjskiego na polski i odwrotnie od 2013 roku. Tłumaczenia były wykonywane z zakresu korespondencji biznesowej, tekstów użytkowych, a także o tematyce technicznej i marketingowej.
Luck 24h zawsze terminowo wywiązuje się z każdego powierzonego zlecenia. Bardzo cenimy sobie współpracę z Luck 24h i zamierzamy nadal korzystać z usług tłumaczeniowych BT.

Klient
Gość
Klient
3 lat 4 miesięcy temu

Szybka odpowiedź i wykonanie. Bez zastrzeżeń. Super, polecam.

Edyta S. Telekom
Gość
Edyta S. Telekom
3 lat 1 miesiąc temu

Zdecydowanie polecam współpracę z Luck24h. Obsługa cechuje się wyjątkowym profesjonalizmem zarówno w aspekcie kontaktu z klientem jak i poziomem wykonywanych zleceń. Ceny są atrakcyjne a terminy godne pochwały.

Grafixbis
Gość
Grafixbis
2 lat 9 miesięcy temu

Nasza drukarnia korzystała z usług Luck24h zarówno w zakresie tłumaczeń jak i copywritingu do strony internetowej, emailingów, kampaniach Adwordsowych oraz ofertach poligraficznych. Wszystko wykonane należycie i dopasowane do odbiorcy.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i rekomendujemy usługi biura.

Agencja Intercom
Gość
Agencja Intercom
2 lat 8 miesięcy temu

Dziękuję serdecznie za szybką i fachową pomoc. Bardzo dobry kontakt i rzetelnie wykonane tłumaczenie, profesjonalne podejście do klienta. Polecam

Tomasz Zawadzki
Gość
Tomasz Zawadzki
2 lat 5 miesięcy temu

Bez zastrzeżeń, szybka i profesjonalna realizacja. Polecam

Emilia S.
Gość
Emilia S.
2 lat 3 miesięcy temu

Zdecydowanie polecam współpracę z Biurem Luck24h. Poza wysokiej jakości tłumaczeniem tekstu naukowego także bardzo dobry kontakt, jasne zasady, rzetelność, uprzejmość… Gorąco polecam!

Łukasz
Gość
Łukasz
2 lat 2 miesięcy temu

Wszystko ok polecam.

Ewelina
Gość
Ewelina
1 rok 9 miesięcy temu

Poziom Państwa usług jest na najwyższym poziomie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za terminowe i profesjonalne tłumaczenie. Pozdrawiam.

Michał BNP
Gość
Michał BNP
1 rok 1 miesiąc temu

Niezwykle sprawny, konkretny kontakt, dobra wycena i szybka realizacja! Bez zastrzeżeń! Polecam!

wpDiscuz