Tłumaczenia ustne

cennik

Cennik tłumaczeń ustnych nr 1

Dotyczy tłumaczy zawodowych

Tłumaczenia ustne

GRUPA PIERWSZA

tłumaczenia-ustne

POLSKI
ANGIELSKI
NIEMIECKI
FRANCUSKI
HISZPAŃSKI
WŁOSKI
ROSYJSKI
UKRAIŃSKI

Tłumaczenia ustne

GRUPA DRUGA

tłumaczenia-konsekutywneBIAŁORUSKI
BUŁGARSKI
CZESKI
CHORWACKI
LITEWSKI
ŁOTEWSKI
SŁOWACKI
SŁOWEŃSKI

Tłumaczenia ustne

GRUPA TRZECIA

tłumaczenia-symultaniczne

 

WSZYSTKIE
POZOSTAŁE
JĘZYKI

*CENY OD

Tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia symultaniczne +45% PLN

Tłumaczenia ustne przysięgłe +45% PLN

Tłumaczenia migowe +35% PLN

informacja Podane ceny tłumaczeń ustnych dotyczą cennika nr 1 i są orientacyjne.

Każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie i zależy m. in. od takich czynników jak: kombinacje językowe, rodzaj tłumaczenia, termin, miejsce, tematyka i ilość godzin.

cennik

Cennik tłumaczeń ustnych nr 2

Tłumaczenia ustne za pół ceny! Dotyczy osób posługujących się językiem w stopniu min. dobrym (np. studentów, native speakerów)

Tłumaczenia ustne

GRUPA PIERWSZA

tłumacz język

POLSKI
ANGIELSKI
NIEMIECKI
FRANCUSKI
HISZPAŃSKI
WŁOSKI
ROSYJSKI
UKRAIŃSKII

Tłumaczenia ustne

GRUPA DRUGA

tłumaczenia-języki-obce

BIAŁORUSKI
BUŁGARSKI
CZESKI
CHORWACKI
LITEWSKI
ŁOTEWSKI
SŁOWACKI
SŁOWEŃSKI

Tłumaczenia ustne

GRUPA TRZECIA

tłumacz-ustny

 

WSZYSTKIE
POZOSTAŁE
JĘZYKI

*CENY OD

informacja  Wyjaśnienie dot. cennika nr 2

Cennik nr 2 dotyczy tłumaczy, którzy nie zajmują się tłumaczeniami w sposób profesjonalny/zawodowy, ale ze względu na swoją dobrą znajomość języka (np. native speakerzy), chętni są do pomocy przy tłumaczeniu ustnym, które nie wymaga profesjonalnej znajomości słownictwa i technik tłumaczeń.

Takie tłumaczenia mogą więc wykonać studenci, freelancerzy, obcokrajowcy i każda inna osoba, która posługuje się wymaganym dla tłumaczenia językiem w stopniu minimalnie dobrym.

Asysta osoby ze znajomością języka może dotyczyć np. turystów lub osób, którzy poszukują zamieszkania, pracę, załatwiają sprawy w urzędach, potrzebują pomocy w poruszaniu się po mieście i we wszelkich innych kwestiach, wymagających pomocy językowej.

szybkie tłumaczenia

 4 proste kroki zamówienia tłumaczenia ustnego

1

Składasz zamówienie poprzez formularz wyceny

2

Uzgadniamy szczegóły realizacji zlecenia

3

Akceptujesz warunki i uiszczasz przedpłatę

4

Opłacasz i korzystasz z usług tłumacza

informacja

Formularz zamówienia i informacja dodatkowaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Luck 24h zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.).
Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Luck 24h.

cennik  Wycena tłumaczeń ustnych

cennik Wycena zamówień jest całkowicie bezpłatna!
cennik Cennik tłumaczeń ustnych dotyczy rozliczenia za każdą rozpoczętą godzinę tłumaczenia. 1 godzina = 60 minut.
cennik *Ceny tłumaczeń ustnych z grupy trzeciej zaczynają się od podanej ceny w cenniku, jednak mogą różnić w zależności od języka i warunków tłumaczeń.
cennik Cennik nosi charakter orientacyjny i nie stanowi oferty handlowej. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen oraz indywidualnej wyceny każdego zlecenia. Jednocześnie informujemy, że cena może się zmieniać przy większych ilościach zamówień na korzyść Klienta!

 

transakcje  Warunki rozliczeń tłumaczeń ustnych

transakcje W celu uniknięcia niepożądanych sytuacji, w których na zamówienie Klienta tłumacz przygotowuje się do tłumaczenia i stawia się w umówionym terminie i miejscu do wykonania usługi tłumaczenia, a Klient nie jest obecny lub rezygnuje z usług tłumaczenia bez wcześniejszej informacji o rezygnacji, opłata za usługę tłumaczenia ustnego pobierana jest odgórnie.
transakcje W przypadku odwołania przez Klienta zamówionej usługi tłumaczenia 24 godziny przed planowanym terminem realizacji tłumaczenia opłata jest zwracana w całości. W przypadku nie skorzystania z zamówionej usługi tłumacza lub nie odwołania przez Klienta zamówionej usługi tłumaczenia 24 godziny przed planowanym terminem realizacji tłumaczenia, Klient pokrywa 100% wartości zamówionej usługi.
transakcje Nieuregulowana płatność końcowa za usługę tłumaczenia ustnego (nadgodziny) rozliczana jest przez Biuro Tłumaczeń Luck 24h lub bezpośrednio z wykonawcą tłumaczenia - do ustalenia podczas zamówienia.
transakcje W przypadku zamówienia tłumaczenia wyjazdowego, Klient pokrywa koszty przejazdu, zakwaterowania i wyżywienia tłumacza.
transakcje Za pracę tłumacza w godzinach nocnych (22:00 – 6:00) oraz pracę w dni ustawowo wolne od pracy dolicza się +100% PLN do ceny zamówienia.
transakcje Każda przerwa w usłudze tłumacza, wynikająca z potrzeby Klienta, która nie została uzgodniona z tłumaczem wcześniej, opłaca się według ustalonej stawki roboczogodzinnej tłumacza.
transakcje Zlecenie staje się wiążące w chwili uiszczenia opłaty za zamówioną usługę.

informacja W razie jakichkolwiek komplikacji z wysyłką zapytania poprzez formularz zamówienia, prosimy o przesłanie zapytania na adres e-mail: biuro@luck24h.com
informacja Nie wyceniamy zapytań telefonicznie, ponieważ wymagana jest weryfikacja warunków do tłumaczenia w celu ustalenia stawki, miejsca oraz terminu realizacji usługi.